“Ми знову разом протистоїмо спільному багатовіковому ворогу”: Залужний привітав польських колег зі святом

Jak informuje  https://polonia.tvp.pl/ Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний польською мовою привітав військових Польщі з професійним святом. Він нагадав, що наші країни, як і 102 роки тому, воюють проти спільного ворога – росії.

Відеопривітання польською мовою Валерій Залужний оприлюднив у Facebook. 
 
Звернення головнокомандувача: „Дорогі побратими! Від імені Збройних сил та від себе особисто вітаю Вас із Днем війська польського! 
 
У Варшавській битві Ваш народ відстояв свою державність та врятував Європу від більшовицької навали. Союзником Польщі у тій війні була Українська Народна Республіка. 
 
Сьогодні, як і 102 роки тому, ми знову разом протистоїмо спільному багатовіковому ворогу”. 
 
Валерій Залужний щиро подякував польському народові за допомогу й підтримку у війні з росією. „Ми воюємо за нашу і вашу свободу. Разом переможемо!” – додав головнокомандувач.

У свою чергу, Президент Польщі Анджей Дуда вшанував пам’ять військових Української народної республіки та цвинтарі у Варшаві.

Про це повідомила канцелярія польського Президента у Twitter. 
 
„Президент Анджей Дуда на православному цвинтарі у Варшаві вшанував військових УНР, які у 1920 році разом воювали з військової Польської армії проти більшовиків”, – йдеться у повідомленні. 
 
Дуда поклав вінок до пам’ятника загиблим і став на коліно, вшановуючи їхню пам’ять. 
 
Нагадаю, 15 серпня у Польщі відзначають День Війська Польського. Свято присвячене пам’яті переможної наступальної операції під час Варшавської битви у 1920 році, яка відбулася у польсько-більшовицьку війну. Раніше Анджей Дуда неодноразово заявляв, що Україна сьогодні захищає Польщу та всю Європу від російської агресії.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *